pielęgnacja auta

W dzisiejszych czasach spędzamy coraz więcej czasu w samochodzie. Staje się on naszym mobilnym domem. Utrzymanie go w czystości spowoduje, że będziemy czuć się w nim dobrze i komfortowo.

Chusteczki nawilżane do czyszczenia kokpitu i elementów wnętrza samochodu z tworzywa

Kurz, tłuste odciski palców czy smar, to tylko kilka przykładów na zabrudzenia, jakie możesz znaleźć we wnętrzu swojego samochodu. Nawilżane chusteczki do kokpitu, w sposób szybki i łatwy, pomogą Ci pozbyć się uciążliwych zabrudzeń i sprawią, że wnętrze samochodu zacznie znowu lś(...)

Chusteczki do czyszczenia skóry

O skórzaną tapicerkę na siedzeniach samochodowych i  innych elementach wewnątrz samochodu z łatwością zadbasz nawilżanymi chusteczkami do czyszczenia skór. Mocne i wytrzymałe, a jednocześnie miękkie chusteczki, pewnie i łatwo usuną wszelkie zabrudzenia z tych powierzchni. Dobrze jeśli lotion,(...)

Chusteczki do czyszczenia szyb

Wykorzystaj czas, np. stojąc w korku, na szybkie wyczyszczenie i zadbanie o swoją szybę oraz lusterko we wnętrzu samochodu.  Specjalnie opracowana formuła czyszcząca i unikalna włóknina sprawią, że Twoja szyba będzie czysta. Wygodnie, szybko, bez smug i zacieków.(...)