Chusteczki nawilżane do czyszczenia toalety

Na rynku istnieje wiele produktów do czyszczenia toalet. Większość z nich może mieć jednak działanie drażniące i nie powinny być używane do mycia powierzchni, które mają bezpośredni kontakt ze skórą – np. deska toaletowa. Zatem czym oczyścić te powierzchnie? Chusteczką do czyszczenia toalety i sanitariatów!

Nawilżane chusteczki są doskonałym rozwiązaniem na pozbycie się, w prosty i szybki sposób, zabrudzeń i nieprzyjemnego zapachu, szczególnie z zewnętrznych elementów ceramicznych muszli i deski toaletowej.  Doskonale i gruntownie myją, pozostawiając czystą powierzchnię – bez konieczności wycierania jej na sucho. Po ich użyciu toaleta będzie nie tylko higienicznie czysta, ale także pachnąca świeżością, a zużytą chusteczkę, w sposób również higieniczny, możesz spłukać w toalecie.

W produkcji chusteczek do czyszczenia toalety, używane są dwa różne rodzaje włókniny: Airlaid, która po użyciu, nadaje się  do spłukania w toalecie, lub Spunlace - te po użyciu wyrzuca się po prostu do kosza na śmieci. W każdym przypadku należy zwrócić uwagę na informację zamieszczoną na opakowaniu.

Chusteczki do czyszczenia toalet są idealnym rozwiązaniem nie tylko w twoim domu. Ich małe i poręczne opakowanie sprawia, że staną się one pierwszą niezbędną rzeczą  w podróży. Miej pewność, że twoja rodzina będzie mogła używać czystej i odświeżonej toalety nie tylko w domu.