gospodarstwo domowe

Koniec z przypadkowymi szmatkami do sprzątania!
Koniec z szukaniem odpowiedniego płynu do danej powierzchni!
Teraz możesz wybierać z produktów o określonych zadaniach - odpowiednio duża chusteczka nawilżona substancją właściwą do przeznaczenia.
Praktyczne, zawsze pod ręką, zawsze pomocne.
Szybko i wygodnie. Abyś Ty miała więcej czasu dla siebie samej.

Chusteczki uniwersalne

Jedna chusteczka do wielu zastosowań. Zarówno w kuchni, łazience, a nawet w biurze. Nadają się do czyszczenia wszystkich zmywalnych powierzchni. W sposób łatwy i wygodny usuwają kurz i inne niepożądane zabrudzenia.Specjalnie opracowana, oparta na bazie wody formuła lotionu zawartego w chusteczkach wzbogaco(...)

Chusteczki nawilżane do czyszczenia podłóg

Jesteś zmęczony wyciąganiem mopa z szafy za każdym razem kiedy zobaczysz plamę na podłodze? Jeśli tak, to nawilżane chusteczki do podłóg są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Są one wygodne w użyciu i stanowią doskonały sposób na szybki i  łatwy sposób czyszczenia twojej podłogi.Stworzon(...)

Chusteczki do czyszczenia powierzchni szklanych

Chusteczki do czyszczenia powierzchni szklanych, aby były skuteczne, wymagają specjalnej włókniny i lotionu. Ta niepowtarzalna kombinacja zapewnia szybkie i pozbawione smug czyszczenie. Najczęściej spotykamy dwa rodzaje włókniny, stosowane do produkcji chusteczek: powszechna (Spunlace) i Krepp (100% celulozy)(...)

Chusteczki nawilżane do czyszczenia toalety

Na rynku istnieje wiele produktów do czyszczenia toalet. Większość z nich może mieć jednak działanie drażniące i nie powinny być używane do mycia powierzchni, które mają bezpośredni kontakt ze skórą – np. deska toaletowa. Zatem czym oczyścić te powierzchnie? Chusteczką do czyszczenia to(...)

Chusteczki do czyszczenia okularów

Twoje okulary są brudne, a obraz niewyraźny i zamglony? Zostawiłeś opakowanie na okulary ze ściereczką w domu? Dobrze, że masz saszetkę z chusteczką do czyszczenia okularów w swojej torebce! Mała i poręczna saszetka zmieści się w każdej kieszeni czy torebce. Gdziekolwiek pójdziesz, dzięki poręcznym (...)

Chusteczki zapachowe do suszarek bębnowych

Miałeś męczący dzień? Jedyne czego chcesz to być w domu i przebrać się w swój ulubiony i wygodny dres? Z zapachowymi chusteczkami do suszarki możesz być pewny, że twoje ubrania będą pachniały przyjemnie i domowo. Tylko jedna chusteczka wrzucona do suszarki spowoduje, że każde z twoich ubrań stanie się tw(...)